Foto: Vincent Delegge (Unsplash)

Oma kõige pimedamatest eluhetkedest leiad Sa kõige suuremad aarded.

Dalai LaamaMis on holistiline regressiooniteraapia?

Holistiline teraapia käsitleb inimest tervikuna – töötatakse nii keha, meele, hinge kui vaimuga – aidates nii muuta meie elu tervislikumaks, õnnelikumaks ja täielikumaks. 

Holistilise teraapia eesmärk on tuua ellu tasakaalu, et ka meie sisemine mina oleks oma elu ja elukorraldusega rohkem rahul. Nii ei oma välised faktorid enam nii palju võimu meie tervise ja heaolu üle. Holistiline terapeut aitab iseennast leida, avastada enda pimedad alad – me ise ei märka seda, küll aga on meie iseloom, suhtumine, käitumine kõigile teistele nähtavad. Julguses otsa vaadata oma varjatud külgedele on palju kasutamata ressursse. Holistiline teraapia sisaldab erinevaid meetodeid, sealhulgas regressiooniteraapiat, millel on oluline roll inimeste vaimse tervise säilitamisel. 

Regressiooniteraapia on psühholoogiline teraapia, mis aitab avastada ja ületada minevikus tekkinud traumasid. Meetod uurib sündmuste ja emotsioonide vahelisi seoseid, aidates neid mõista ja nendega hakkama saada. Regressiooniteraapia aitab avastada oma sisemaailma, teadvustada varjatud või unustatud sündmusi. Traumaatiliste kogemuste käigus on tunde- ja mõttemustrid sageli kinni kiilunud. Negatiivne mõju kestab seni, kuni nendega tegelema hakatakse. Selline lähenemine aitab inimestel leida jõudu ja energiat, kuid eelkõige tahtmist oma elus muutusi teha. Regressiooniteraapiast saavad abi need, kes soovivad muuta tunnet, millega elavad. 

Teraapiast võib abi saada sõltuvuste, depressiooni, ärevushäirete, stressi, tervise, suhete ja muude psühholoogiliste probleemide korral. Meetod aitab leida sisemist tasakaalu. 

Holistiline regressiooniteraapia annab julgust teha elus muudatusi, mis siiani mingil põhjusel on tegemata jäänud. See on eriti oluline neile, kes võitlevad depressiooniga, mis võib viia väsimuse ja kroonilise kurnatuseni. Regressiooniteraapia aitab suurendada enesehinnangut ja enesekindlust, avastada oma potentsiaali ja väärtust, leida sisemist tasakaalu ning innustab ka kaaslastega häid suhteid looma. 

Regressiooniteraapia pakub abi neile, kes vajavad psühholoogilist ja emotsionaalset tuge. 

Olen spetsialiseerunud psühholoogilisele teraapiale, mille eesmärk on aidata soovijal oma elus positiivseid muudatusi teha. Aitan inimestel ületada traumasid ning seeläbi tuua inimese ellu tasakaal ja sisemine rahulolu.

Holistiline teraapia Tallinnas ja Tartus

Holistiline teraapia sobib suurepäraselt neile, kes soovivad oma elu tasakaalu saada. Holistiline teraapia pakub terviklikku lähenemisviisi, mis hõlmab nii keha kui ka vaimu. See teraapia keskendub inimese tervisele füüsilise, emotsionaalse, intellektuaalse ja spirituaalse tasakaalu kaudu. Holistilise teraapia aluseks on psühholoogilisel lähenemisel põhinev regressiooniteraapia. See teraapia töötab vaimse tervisega – tunnete ja mõtetega, et vabastada emotsionaalne stress, võimaldada tunda rahulolu ja olla õnnelik. Holistika Instituudis olen omandanud teadmised, kuidas pakkuda igale kliendile just tema vajadustele ja eesmärkidele sobivaim ja kohandatud teraapia, aitamaks lahendada nii konflikte iseendas kui suhetes teistega. 

Vaimne ja füüsiline tervis käivad käsikäes, hea tasakaal valitseb siis, kui mõlemaga on töötatud ning saavutatud parim võimalik vorm. Igapäevaelu ja tervisega seotud probleemid põhjustavad enim stressi. Oluline on kogeda ja mõista, kuidas vaimne ja füüsiline tasakaal terveneda aitab. Kui selline mõistmine on saavutatud, saab omandatud teadmisi ning oskusi uute raskuste ilmnemisel uuesti rakendada. 

Aeg on teha muutus, muutus läbi holistilise teraapia. Kutsetunnistusega terapeute on Eestis 57, enamik neist töötavad Tallinnas ja Harjumaal, kuid teenus on saadaval ka Tartus, Viljandis, Jõhvis, Pärnus ja Kuressaares. Mina pakun holistilise teraapia seansse nii Tartus, kui Tallinnas.