Seansid (allikas: Holistika Instituut):

Valida on erinevate holistilise regressiooniteraapia vormide vahel:

• Holistiline nelik ja pikad seansid
• Holistilised lühiseansid

Holistiline nelik ja pikad seansid

Neljast pikast (2,5 – 3 tundi) seansist koosnev tsükkel on neile, kes soovivad oma elus kiiret muutust, armastavad töötada intensiivselt ja on valmis läbi viima tõhusat suurpuhastust.
Tsükkel koosneb neljast seansist 4 päeva jooksul. Need võivad olla järjestikused päevad või jagatud kahte ossa – 2 päeva ja umbes nädala pärast veel 2 päeva.

Iga seanss kestab umbes 3 tundi ja algab vestlusega sinust, su probleemidest, vajadustest ja elamustest. Tubli poole ajast aga lamad diivanil ja “rändad” oma Sisemise Tarkuse ehk Kõrgema Mina juhendamisel.

Töö on väga intensiivne ja sa saad tsüklist rohkem kasu kui sa pühendad need päevad iseendale ja ei planeeri sinna tööülesandeid ega muid kohustusi.
Peale holistilist nelikut võid terapeudiga koostööd jätkata kas ühe, kahe või enama seansiga, just sellises tempos nagu sulle sobib. Sul on võimalus läbi töötada spetsiifilisi teemasid, lahendada suheteprobleeme mõne konkreetse inimesega, parandada tervist, vabastada end sidemetest, mis on oma aja ära elanud vmt. Samas on see võimalus süvendada kontakti oma Kõrgema Minaga ning õppida kasutama kõrgema taseme energiaid oma igapäevases elus.

Holistilised lühiseansid

Need seansid sarnanevad oma sisult eespool kirjeldatutega, kuid on lühemad. Seansid pikkusega 75 minutit kuni 1,5 tundi toimuvad kord nädalas või kord kahe nädala jooksul.

Seansid sobivad neile, kes soovivad küll muutust, kuid eelistavad nii ennast kui oma elu muuta aeglaselt ja ettevaatlikult. Võib-olla sa isegi ei tea täpselt, milles muutus peaks seisnema, lihtsalt tunned rahulolematust.

Lähtepunktideks on:

• Ole endaga kontaktis: Teadvusta oma tundeid, mõtteid ja kehatundmusi ning usalda neid!
• Ole loominguline: Kui teed oma elus midagi, mis ei tööta, siis proovi midagi muud!
• Ole positiivne: Tee rohkem seda, mis sind rõõmustab ja paneb end hästi tundma!

Teraapia kestvus võib olla väga erinev, kuna palju oleneb nii kliendist kui ka lahendust vajavatest teemadest.
Erinevaid vorme saab omavahel kombineerida:

• Võib alustada “Holistilise nelikuga” ja hiljem jätkata kas üksikute pikkade või hoopis lühikeste seanssidega kas kahe nädala tagant või umbes kord kuus.
• Võib alustada üksikute teraapiaseanssidega ning kui tekib soov protsessi kiirendada, siis teha läbi “Holistiline nelik”.

Küsi infot või Broneeri aeg

Telefon: + 372 52 99177
Email: maaja@maatamm.ee
Arkaadia Maatamm OÜ
Registrikood: 14559231